Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1643
Stary 07.07.2012, 18:49
cfa napisał(a):Wyświetl post
No tak jeszcze raz napisze z Jagą szło mu wręcz nędznie, bo co to jest zając utrzymanie drużyny która miała być pożarta w dodatku startowała z -10 pktami, no i jeszcze zdobycie jakiegoś marnego pucharu polski z tą samą drużyną. A zdobycie większości pktów z ŁKSem to też jakaś niewarta wzmianki informacja.
Ja bym nie tragizował, mamy dwóch doświadczonych ludzi dzięki którym możemy mieć mistrzostwo ^^ Jest Garguła, jest Probierz
A tak poważnie coraz bardziej mnie w....ia ta piłka. W polsce cały czas wracają sprawy korupcji, w hiszpanii o mistrza biją się dwie drużyny, we włoszech mecze ustawiane bo gwiazdeczki u buka grają jakoś chyba tylko anglia jest w miarę okej, bo jak są afery to raczej, że kaptian drużyny bzykną żonę kolegi z reprezentacji albo klubu. W niemczech hmm chyba w miarę normalnie
i przegrał z ogórami ...
Odpowiedz cytując