Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
1641
07.07.2012, 18:37
BiałaGwiazda
napisał(a):
No to będzie lipa jak Probi dostanie wyrok za korupcje..co wtedy?
Może trzeba będzie sięgnąc po trenera,który swoje miał za uszami,ale już odpokutował? Może Wdowczyk?
http://www.weszlo.com/news/11059-Dar...zda_na_rowerze
Niby od kogo miałby ten wyrok dostać? Prokuratora nie bierze tego zdarzenia pod uwagę - miało miejsce przed 1 lipca 2003. Chyba, że ten przepis odnosi się tylko do klubów?
cinekw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cinekw
Znajdź inne posty napisane przez cinekw