Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Carrot
Member
Od: 10.2006
Offline
#
2025
07.07.2012, 17:47
Gdyby ktoś chciał powspominać bramki i ogólnie grę Pawła Brożka zapraszam
filmik jeszcze gorący, zachęcam do komentowania.
http://youtu.be/z9oykNWy1jQ
Carrot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Carrot
Znajdź inne posty napisane przez Carrot