|
po co Dziurowicz miałby kłamać?może jest wersja B że Probierz nie grał i niczego nie ustawiał bo nie chciał się zgodzić na sprzedanie meczu tylko że jak ktoś nie grał to według Dziurowicza akurat pomagał sprzedawać.Dziurowicz wykorzystał to co Probierz powiedział "My gramy uczciwie, ale i tak wszyscy wiedzą lepiej, jak jest. To może zamiast mówić, że mecz można wygrać, przegrać lub zremisować, w polskiej lidze powinniśmy mówić, że można go kupić, sprzedać lub ułożyć - powiedział wtedy w Canal Plus Probierz."Aczkolwiek w starciu Dziurowcz -Probierz to Probierz jest ofiarą bo jako jedyny nie wystąpił i pewnie nie zgodził się na ustawienie meczu a winnym i sprawcą jest Dziurowicz który władał w tamtym czasie GKSem i ma o wiele więcej na sumieniu niż Probierz
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 07.07.2012 o godz. 17:14.
|