Wyświetl pojedynczy post
Hector
Junior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3205
Stary 07.07.2012, 15:50
Te koszulki robiłem sobie specjalnie pod FM2012 i może jednak przesadziłem z dodatkami, ale pomyślałem, że wrzucę je tutaj, bo byłem ciekaw Waszych opinii.
Odpowiedz cytując