Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Hector
Junior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
3205
07.07.2012, 15:50
Te koszulki robiłem sobie specjalnie pod FM2012 i może jednak przesadziłem z dodatkami, ale pomyślałem, że wrzucę je tutaj, bo byłem ciekaw Waszych opinii.
Hector
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hector
Znajdź inne posty napisane przez Hector