Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
Od: 09.2011
Offline
#
57901
07.07.2012, 15:35
Sprzedać Meliksona, po co ma się marnować na skrzydle, on powinien grać w środku a nie na boku.
fresh.cie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fresh.cie
Znajdź inne posty napisane przez fresh.cie