Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1624
Stary 07.07.2012, 13:58
Szczerze, jakbyśmy chcieli zatrudnić trenera, który nigdy nie umoczył, to ze świecą takiego szukać. Obecnie nowi trenerzy pewnie są ostrożniejsi bo kary są wysokie. Ale i tak duża ilość układa się z menedżerami na transfery. To, że Probierz jako piłkarz wziął pieniądze przed 2003 rokiem mnie absolutnie nie dziwi, wtedy wszyscy handlowali. Cały beton PZPN, całe starsze pokolenie trenerów, wszyscy sędziowie. Może i były wyjątki ale to stanowiło 5% całości. Nawet nie tyle.

Człowiek ma to do siebie, że jak może sobie przyrobić na boku to to zrobi. W większości przypadków wykorzysta nadarzającą się okazję - tak samo pracownicy. Żeby znaleźć na rynku pracownika, który jest zwyczajnie uczciwy to trzeba się sporo naszukać. Z resztą okazja czyni złodzieja, nawet ktoś kto nigdy nie brał, jak mu wystawić odpowiednio wysoką stawkę to weźmie. I wiem co mówię, u nas przy rekrutacji pracowników sami robimy na początku w okresie próbnym tzw 'podpuchę' i patrzymy jak kto się zachowa. Nie muszę dodawać, że 3 na 4 leci na pysk następnego dnia.

Wracając do piłki :
Jest przepis, że karze się przekupstwa do 2003 roku, Probierz również nie był wtedy trenerem tylko piłkarzem. Probierz też do niczego się nie przyznał, więc może się okazać, że to fakt medialny.

Za dużo tu 'ale', żeby tak po prostu go wywalić - w przeciwieństwie do Garguły.

Z resztą, wolałbym pijanego goryla na ławce trenerskiej niż kolejny powrót Smudy, a ten byłby bardzo prawdopodobny w przypadku wywalenia Probierza.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.07.2012 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując