Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1797
Stary 07.07.2012, 13:46
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Ale czy to oznacza, że ma pracować za darmo?
Myślisz, że jak ktoś kosił 100 tysiecy miesięcznie, to teraz zgodzi się na 10?
Nawet mu się palcem nie będzie chciało kiwnąć, za taką kasę, skoro jest taki dziany, że już o motywacji nie wspomnę
A komu to Cupial płacił 10tys?jak bbędą się chcieli dogadać to się spokojnie dogadają na zgubę Wisły.poza tym do Smudy kolejek juz nie będzie.nikt mu nie zapomni tego euro poza tym ma juz sporo wiosen...
Odpowiedz cytując