syryls napisał(a):

|
Tak tylko że we Włoszech wszyscy ponoszą konsekwencje natomiast w Polsce osoby z 2005 będą ścigane do 2020. Włosi szybko załatwiają sprawy, w 2007 roku oni już skończyli z korupcją a u nas dopiero się to wszystko rozkręcało.
|
Tak skończyli, że jest już nowa afera.