W dzisiejszych czasach koszulka ma być prosta i estetyczna. Sorry ale ja bym czegoś takiego nie chciał oglądać. Chociaż pomysł masz fajny.
Proszę koszulka pierwsza lepsza(MC):
http://www.footballkitnews.com/wp-co...ed-2012-13.jpg
Żadnych dodatków prócz loga 2 sponsorów i loga klubu, z Białą Gwiazdą można by pomyśleć i nic więcej.