Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
Od: 02.2010
Offline
#
11
07.07.2012, 12:50
DAVE
napisał(a):
Widzisz Probierzu pseudotrenerze, trupy z szafy zaczynają wyłazić.
Mam nadzieję że to początek twojego końca w Wiśle.
Dave, taki z Ciebie gieroj internetowy? Przejdź się na trening i powiedz to Michałowi w twarz...
Wesoły Romek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wesoły Romek
Znajdź inne posty napisane przez Wesoły Romek