Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7444
Stary 07.07.2012, 11:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Podobno ma podpisac kontrakt z TSV 1860 Monachium tylko nie wiem po co mialby przeniesc sie z 2 ligi francuskiej do 2 ligi niemieckiej.
We Francji chyba nie są zainteresowanie przedłużeniem umowy.
Dudka to taki polski Diaz wszędzie może zagrać ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.
Odpowiedz cytując