mitmichael napisał(a):

|
Podobno ma podpisac kontrakt z TSV 1860 Monachium tylko nie wiem po co mialby przeniesc sie z 2 ligi francuskiej do 2 ligi niemieckiej.
|
We Francji chyba nie są zainteresowanie przedłużeniem umowy.
Dudka to taki polski Diaz wszędzie może zagrać ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.