Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.07.2012, 11:05
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
dziwnie sobie przypomniał jak Probierz znalazł się gdzieś "wyżej"
Dokładnie. Polska zazdrość, ot co.
Zreszta mam wrazenie ze w tamtych czasach wszyscy, co do jednego. byli w to urobieni.
Co oczywiscie nie zmienia faktu ze ukarani powinni byc wszyscy!

Odpowiedz cytując