Ogryzek napisał(a):

|
Podobno Amica skosiła około 1 mln euro za udział swoich piłkarzy w Euro (jeśli coś nie pokręciłem). Więc nie są to takie znowu małe kwoty. Ale same eliminacje pewnie są dużo mniej płatne niż udział w samej imprezie.
|
Amica by skosiła 1mln € gdyby Polska zagrała w Finale EURO.