Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19302
Stary 07.07.2012, 09:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Podobno Amica skosiła około 1 mln euro za udział swoich piłkarzy w Euro (jeśli coś nie pokręciłem). Więc nie są to takie znowu małe kwoty. Ale same eliminacje pewnie są dużo mniej płatne niż udział w samej imprezie.
Amica by skosiła 1mln € gdyby Polska zagrała w Finale EURO.
Odpowiedz cytując