Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4647
Stary 07.07.2012, 07:22
Jak to bedzie z tą transmisja testową?Tam w w tekscie na stronie co prawda jest odnosnik na facebook(na którym maja byc szczegóły co i jak),ale po za informacja o godzinie ,nie ma nic.Ja nie jestem zalogowany na tym portalu,trzeba sie zalogowac?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując