Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25851
Stary 07.07.2012, 00:39
felipe napisał(a):Wyświetl post
Gdzie można zjeść dobrze i za sensowne pieniądze w Warszawie? W sobotę po południu.
Jeśli kojarzy ktos jakiś punkt z doświadczenia wskazówki mile widziane
Byłem tam wieczorem 11.11.11, dosłownie zaraz za placem Trzech Krzyży gdzie jest przezajebista buda z żarciem. Warsiawioki mówią na niego chińczyk, a tak na prawdę to Wietnamczyk nie sposób tego przybytku nie zauważyć. Polecam bo bardzo tanio i całkiem smacznie. Stawiam każde danie tego warszawskiego Wietnamczyka przeciwko każdemu tego rodzaju z Krakowa. W żaden sposób nie umywają się... .

PS

Jeśli nie chcesz srać ogniem na następny dzień to zamawiaj łagodne
Odpowiedz cytując