felipe napisał(a):

Gdzie można zjeść dobrze i za sensowne pieniądze w Warszawie? W sobotę po południu.
Jeśli kojarzy ktos jakiś punkt z doświadczenia wskazówki mile widziane
|
Byłem tam wieczorem 11.11.11, dosłownie zaraz za placem Trzech Krzyży gdzie jest przezajebista buda z żarciem. Warsiawioki mówią na niego chińczyk, a tak na prawdę to Wietnamczyk

nie sposób tego przybytku nie zauważyć. Polecam bo bardzo tanio i całkiem smacznie. Stawiam każde danie tego warszawskiego Wietnamczyka przeciwko każdemu tego rodzaju z Krakowa. W żaden sposób nie umywają się... .
PS
Jeśli nie chcesz srać ogniem na następny dzień to zamawiaj łagodne