Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
PatRIOTS
Member
Od: 05.2010
Offline
#
25850
06.07.2012, 22:56
Witam, mam pytanie z natury prawnej , a mianowicie :
- Czy legalne jest dla posiadanie gazu do samoobrony w gaśnicy/miotaczu 400 ml. Chodzi dokładnie o model TW 1000
Pozdrawiam , czekam na odp
PatRIOTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PatRIOTS
Znajdź inne posty napisane przez PatRIOTS