Wyświetl pojedynczy post
PatRIOTS
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25850
Stary 06.07.2012, 22:56
Witam, mam pytanie z natury prawnej , a mianowicie :
- Czy legalne jest dla posiadanie gazu do samoobrony w gaśnicy/miotaczu 400 ml. Chodzi dokładnie o model TW 1000

Pozdrawiam , czekam na odp
Odpowiedz cytując