Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19296
Stary 06.07.2012, 22:37
syryls napisał(a):Wyświetl post
Quioto nie pojedzie na Igrzyska. Hah. Wychodzi na to że jest za słaby na U23 Hondurasu, nie kwestionuje jego umiejętności bo być może ma jest spore, natomiast to jest po prostu śmieszne.


znajac zycie Boguskiemu cos sie stanie,Sikorski wiadomo jaki ma dorobek strzelcki i zostajemy z jednym Genkovem,na ktorego nie ma kto zgrywac.

Powodzenia Panie Probierz i Bednarz!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując