Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
3200
06.07.2012, 20:56
Gdyby rzeczywiście miałby na koszulkach zagościć Sony, to nawet bym przebolał te koszulki... ale w zeszłym roku dużo ciekawszych propozycji widziałem tu na forum...
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen