Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
wislak93
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Włoszczowa
Offline
#
3065
06.07.2012, 19:03
zaloguj się w panelu kandydata, po lewej stronie zakładka Płatności i tam jest status wpłaty. Ja płaciłem z czyjegoś konta i bez problemu doszło
wislak93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak93
Znajdź inne posty napisane przez wislak93