Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3064
Stary 06.07.2012, 18:15
Mam pytanie odnośnie płatności za studia na pk. Czy dostanę jakieś powiadomienie o tym czy wpłata doszła? I czy w niczym nie przeszkadza to, że zapłaciłem z konta bankowego innej osoby? (kazdy ma swoj indywidualny nr konta?)
Odpowiedz cytując