Cytat:
|
a Bednarz chciał Bandalovskiego, Wasilewskiego i Despotovicia no i co z tego?
|
Kontekst moje wypowiedzi był taki, że to nie Bednarz forsował Jopa...
Tylko, że ja nie wypowiadam się na temat sytuacji finansowej klubu. Taka jest różnica.
Nigdy nie byłem w fan klubie Bednarza jeśli mnie o to oskarżasz, powiem Ci więcej chciałem żeby Valckx został. Tylko jaki jest sens jego pobytu w klubie skoro on zarabiał pewnie więcej niż mamy do wydania na transfery.