Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57866
Stary 06.07.2012, 17:40
Cytat:
Wyśmiewałem i wyśmiewam tezę że mamy bankructwo Wisły po najlepszym wyniku w europejski pucharach od 9 lat, o
Co Ty możesz wiedzieć o sytuacji klubu ? Rozumiem, że znasz wszystkie dokładne dane przychodów i wydatków ? Wiesz jak były skontrolowane umowy, wiesz ile zawodnicy dostali za wyjście z grupy ?
Podpowiem Ci gówno wiesz.

Broń sobie Valckxa, krytykuj Bednarza ale nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

Cytat:
A tam idźmy na całość, Jopa sprowadził Stan

I co że niby to śmieszne ? Po co bawisz się w ironie kiedy nie ma podstaw aby ją stosować.

Cytat:
to za porównanie piłkarzy z łapanki do tych co sprowadza się w trakcie okienka transferowego

Nie ma znaczenia czy piłkarz jest z łapanki czy nie... była kasy na podpisanie goscia który grał w Ajaxie ? była, zrobiono to od ręki, jest kasa na Paraibe ? nie ma.
Porównywanie realiów pracy obu panów na ten moment jest bez sensowne.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.07.2012 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując