Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3199
Stary 06.07.2012, 16:16
Hector napisał(a):Wyświetl post
Co byście powiedzieli na coś takiego na sezon 2013/2014?
Szczerze mówiąc to dużo bardziej podoba mi się nasz obecny wzór, brakuje mu jednak białej gwiazdy zamiast herbu tak jak na twoim projekcie.
Odpowiedz cytując