http://www.elektroonline.pl/news/540..._bozonu_Higgsa
Pozytywna wiadomosc w morzu tych niepozytywnych. Milo wiedziec ze obecna Europa to nie tylko kryzys i rosnacy problem zadluzenia. To tez miejsce w ktorym wciaz kwitnie nauka.
Nauka... to powinno byc oczko w glowie kazdego szanujacego sie kraju. Calego gatunku!
W niej zawarty jest nasz rozwoj. Ona okresla nasze miejsce w kosmosie.