Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
21480
06.07.2012, 13:09
Granie na licencji innego zespołu albo licencja warunkowa.
Świetne przykłady polskiej pomysłowości.
A potem są drobne złośliwości ze strony innych kibiców skierowane w kluby i fanów drużyny zamieszanej w ten proceder.
Kibic Legii Warszawa.
Krzysiek Grabski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysiek Grabski
Znajdź inne posty napisane przez Krzysiek Grabski