Gwiaździsty napisał(a):

Tak czytam doniesienia sportowe z rynków transferowych i okazuje się nagle, że byli juz gracze Wisły przez wielu nazywani kompletnym drewnem nie mają problemów z zatrudnieniem w ligach lepszych od naszej. Palić wylodąwał w Holandii, Diaz w lidze niemieckiej, Jirsak bodaj w Bułgarii. Czyżby ludzie odpowiedzialni w tych klubach za transfery nie czytali naszego pełnego speców forum ? .
|
Jirsak trafił do BENIAMINKA ligi bułgarskiej, więc na pewno nie jest to klub silniejszy od Wisły. Heracles też chyba nie należy do czołówki Eredivisie, natomiast co do Juniora to się zgadzam - znalazł całkiem solidny team.