Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7439
Stary 06.07.2012, 12:48
Natkan napisał(a):Wyświetl post
http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...LKS_Niedzwiedz
Swoją drogą w PP rok temu troche zespołów przeszli
Będą grać z Oldbojami Wisły. Wymienione jest tu nazwisko Clebera. Jak to jest. On wrócił z rodziną do Brazylii czy nie ?
Odpowiedz cytując