|
Nie rozumiem czemu w obecnej sytuacji odpuszczamy transfer Piotra Brożka. Nie mówiąc już o tym, że byłby to też sygnał dla Dudu, że nie jesteśmy uzależnieni od jego transferu. Brożek mógłby grać na skrzydle i jako lewy obrońca. Słabszy od Paljicia nie będzie...
|