Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7436
Stary 06.07.2012, 10:58
Nie rozumiem czemu w obecnej sytuacji odpuszczamy transfer Piotra Brożka. Nie mówiąc już o tym, że byłby to też sygnał dla Dudu, że nie jesteśmy uzależnieni od jego transferu. Brożek mógłby grać na skrzydle i jako lewy obrońca. Słabszy od Paljicia nie będzie...
Odpowiedz cytując