W takim razie żeby wyjasnić bo Szpenio nabrał coś wody w usta

. Chodzi o budżet na 2009 (kilka miesięcy po upadku LB kiedy wiadomo już było że kryzys musi nas dopaść). PO zabudżetowało 18 mld PLN deficytu. PiS proponował aby w celach antyrecesyjnych zwiększyć go do 25 mld PLN. Oczywiście spotkało się to ze wścekłą nagonką PO. Brylowała ówczesna gwiazda PO Chlebowski znany obecnie jako Zbigniew Cmentarny. I co? Skończyło się tym że deficyt końcem roku wyniósł 27,2 mld PLN. A teraz Szpenio uważa za własciwe pisać o tym że gdyby zwiększyć deficyt zgodnie z sygestiami PiS to bylibyśmy
"w czarnej dupie". W czarnej dupie to jesteś Szpeniu Ty i tobie podobni

. I jeszcze link
http://finanse.wp.pl/kat,7069,title,...l?ticaid=1ec1a