Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19293
Stary 05.07.2012, 19:07
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Szukaliśmy bramkarza teraz czas na obsadę LO ! Ile to już 2 lata? Przykre ...
Jak dla mnie to my lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia nie mieliśmy odkąd odszedł Stolarczyk, Brożek też grał tam przecież z konieczności
Odpowiedz cytując