Watts napisał(a):

Jakby ktoś miał info o pokoju dwuosobowym (~20 m2, najlepiej z czymś łóżkopodobnym x2 i biurkopodobnym, no i żeby się umyć gdzie było, nie musi być kuchni ) do wynajęcia dla dwóch studentów za jakieś 450 zł razem z mediami od osoby (razem 900 - wiem, że dość mało, ale dlatego piszę tu) od końcówki września albo października to niech da znać.
Kraków, naturalnie.
|
Polecam śledzić tablicę ogłoszeń AGH:
http://nbb.agh.edu.pl/
Obecnie przeważają ogłoszenia "transportowe" czy o wynajmowaniu mieszkania na wakacje, ale i już teraz można znaleźć coś na październik