Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25842
Stary 05.07.2012, 18:27
Watts napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktoś miał info o pokoju dwuosobowym (~20 m2, najlepiej z czymś łóżkopodobnym x2 i biurkopodobnym, no i żeby się umyć gdzie było, nie musi być kuchni ) do wynajęcia dla dwóch studentów za jakieś 450 zł razem z mediami od osoby (razem 900 - wiem, że dość mało, ale dlatego piszę tu) od końcówki września albo października to niech da znać.

Kraków, naturalnie.
Polecam śledzić tablicę ogłoszeń AGH: http://nbb.agh.edu.pl/
Obecnie przeważają ogłoszenia "transportowe" czy o wynajmowaniu mieszkania na wakacje, ale i już teraz można znaleźć coś na październik
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując