|
Hej, Grantar!
Trzeba wyjaśnić dlaczego Bunoza jest świetnym lewym obrońcą i czemu głupi Holendrzy się na tym nie poznali.
Po tym wszystkim chyba nie zostawisz Bednarza na lodzie?
Niepokoi mnie Twoje milczenie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|