WISŁAZWE napisał(a):

20.
Moje pytanie, czy jest na forum osoba pracująca w funduszach emerytalnych?
Muszę się zapisać 
Polecicie coś godnego uwagi?
|
Podpinam się pod pytanie,poproszę jakiś kontakt na priv.Mam czas do 10tego-inaczej wezmę udział w losowaniu a wole żeby ktoś kto w tym pracuje sobie zarobił

Pozdrawiam