Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25837
Stary 05.07.2012, 14:24
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
20.


Moje pytanie, czy jest na forum osoba pracująca w funduszach emerytalnych?
Muszę się zapisać

Polecicie coś godnego uwagi?

Podpinam się pod pytanie,poproszę jakiś kontakt na priv.Mam czas do 10tego-inaczej wezmę udział w losowaniu a wole żeby ktoś kto w tym pracuje sobie zarobił
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując