Myślę, że gdyby udało się podpisać Dudu Paraibę i Piotra Brożka, to byłoby super. Z racji tego, że nie mamy graczy lewonożnych, mogących grać na skrzydle, przyjście Brożka mimo wszystko oceniłbym na +. Uważam, że przy Probierzu by się odbudował i znowu grał na dobrym (ligowym) poziomie
Ciekawe jak wygląda sytuacja z Pawłem... Ale patrząc na treść tego newsa
http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...etay&IND=10910 należy sądzić, że Brożek na pewno odejdzie z Trabzonu (może jemu również uda się rozwiązać kontrakt).