cfa napisał(a):

No taniego za grosze trudno, bo na rafach koralowych lewi obrońcy nie rosną niestety w przeciwnym razie Bednarz już by nam wyłowił jakiegoś
|
Bednarz by sprowadził? Serio?
Nie rób sobie jaj z pogrzebu...
bonawentura napisał(a):
|
;-) Bunoza miał ponoć jeszcze do wyboru pozycję środkowego napastnika, ale ją odrzucił. ;-)
|
A to nie była czasem loteria?
Dobrze że nie mamy (na razie) Boguskiego na bramce...
A ja tak zapytam - co ze Skołorzyńskim? Probierz nie podziela oceny naszego genialnego menedżera? No, no...