Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7427
Stary 05.07.2012, 12:10
syryls napisał(a):Wyświetl post
Widzimy teraz wiele "starych" zawodników Wisły którzy teraz grają dosyć nieźle, w czasach świetności Wisły w lidze, skład był naprawdę dobry, teraz taki Vidlicka byłby napewno rezerwowym o ile nie podstawowym zawodnikiem, wtedy konkurencja była ogromna.
Racja. A ci którzy teraz mieli stanowić o sile Wisly widzimy w jakich klubach lądują. Czasami mają szczęście, że ktoś ich chce i profesji nie muszą zmieniać
..
Odpowiedz cytując