syryls napisał(a):

|
Widzimy teraz wiele "starych" zawodników Wisły którzy teraz grają dosyć nieźle, w czasach świetności Wisły w lidze, skład był naprawdę dobry, teraz taki Vidlicka byłby napewno rezerwowym o ile nie podstawowym zawodnikiem, wtedy konkurencja była ogromna.
|
Racja. A ci którzy teraz mieli stanowić o sile Wisly widzimy w jakich klubach lądują. Czasami mają szczęście, że ktoś ich chce i profesji nie muszą zmieniać
