Dean napisał(a):

|
Mam pytanie. Ktoś był w Chorwacji? Gdzie najlepiej jechać? Czekam na jakieś propozycję. Najlepiej z tanim noclegiem od razu. Zależy mi na sprawdzonym miejscu.
|
ja byłem 2 lata temu w teranach istria/pula. spanie na miejscu znaleźlismy bez problemu za 15e dziennie.