Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2302
Stary 05.07.2012, 10:08
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...037fda86,1,3,5

Cytat:
Dwie zawodniczki Wisły Kraków pojadą na igrzyska w Londynie. Przepustki zapewniły sobie judoczka (kat. 70 kg) Katarzyna Kłys, dla której będzie to drugi występ na prestiżowej imprezie, oraz debiutantka Beata Bartków-Kwiatkowska, która rywalizować będzie w pistolecie pneumatycznym i sportowym.



Brawo brawo brawo
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując