|
semper fi
Offline
|
#2302

05.07.2012, 10:08
|
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...037fda86,1,3,5
Cytat:
|
Dwie zawodniczki Wisły Kraków pojadą na igrzyska w Londynie. Przepustki zapewniły sobie judoczka (kat. 70 kg) Katarzyna Kłys, dla której będzie to drugi występ na prestiżowej imprezie, oraz debiutantka Beata Bartków-Kwiatkowska, która rywalizować będzie w pistolecie pneumatycznym i sportowym.
|
Brawo brawo brawo 
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|