Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.07.2012, 22:49
Kibice Amici mówią, ze im zazdrościmy pucharów. Za kszty chonoru nie mają. Jakoś Śląsk, Pogoń buntowali się aby schańbić się kupnem licencji a kibice Lecha bez żadnych skrupulów przypisują sobie sukcesy Amici i myślą, że to ich ''wielki'' Lech. I widać im to nie wadzi wcale, że są Amicą.
Odpowiedz cytując