|
Dziękuje za odpowiedzi , I mam jeszcze jedno pytanko.Spotlaliście się z takim czymś jak aktualizacja nr tel na WebGadu pod groźbą zdezaktualizowania konta?Dzisiaj sobie wchodze , i wyskakuje mi na początek okienko żebym smsem potwierdzil czy nr jest aktualny.Zakladając nawet że mi je zamrożą będzie to dotyczylo calego nr czy tylko tego mobilnego gg , bo oczywiscie nic im nie mam zamiaru potwierdzac szczegolnie ze juz dawno tego nr nie mam.
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...
Jebać przerzutów !!
|