Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
7422
04.07.2012, 16:17
bajera typu "jestes wspanialy , ale zostańmy przyjaciólmi."
"wiesz , inne charaktery ja musze sie wreszcie wziąć za robienie kariery..."
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...
Jebać przerzutów !!
gerardinho91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gerardinho91
Znajdź inne posty napisane przez gerardinho91