Temat
:
Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: C4
Offline
#
326
04.07.2012, 15:10
Dodatkowo jak jesteś studentem to w Kulcie dają 50 % zniżki u jednego z tatuatorów: Kanu.
http://kulttattoo.pl/kult/?static=198
Ja u niego robiłem i polecam jak i całe studio.
Ja robiłem w styczniu i zniżka była więc skoro do przyszłego roku...
Ostatnio edytowane przez David. : 04.07.2012 o godz. 16:10.
David.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do David.
Znajdź inne posty napisane przez David.