Temat: Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 04.07.2012, 14:23
wislak_92 napisał(a):Wyświetl post
Prosty tatuaz na nadgarstku.. Uderzac do kulta czy moze gdzies indziej? W Kulcie pewnie mnie ladnie skaskuja..

wejdz na ich stronke , możesz podesłać im wzór oraz rozmiar wycenią Ci go. Kult polecam!! nawet jak masz dać 100zl więcej to warto
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując