wislak_92 napisał(a):

|
Prosty tatuaz na nadgarstku.. Uderzac do kulta czy moze gdzies indziej? W Kulcie pewnie mnie ladnie skaskuja..
|
wejdz na ich stronke , możesz podesłać im wzór oraz rozmiar wycenią Ci go. Kult polecam!! nawet jak masz dać 100zl więcej to warto