|
Może się wtrącę. Wiadomo, że nikt nie chodzi po szkole w szalikach. Nie wiem, dlaczego w koszulkach niby się nie powinno. Nikt nam tego nie może zabronić, bo to jest nasza sprawa w co się ubieramy. Wracając do oprawy. Można zrozumieć to, że barwy klubowe mogą się nie spodobać, ale to, że twarze są zasłonięte szalikami i przez to nie można wywiesić oprawy to już chyba lekka przesada. To są jaja, co się ostatnio w Polsce dzieje. Odkąd szanownemu panu premierowi odbiło na punkcie walki z kibicami, to już nawet nauczyciele się srają przed głupią oprawą i cenzurują ją przed tak głupimi rzeczami.
Czy wygrywasz, czy nie
zawsze ja kocham Cię
w sercu moim WISŁA
i na dobre i na złe!!!
|