Kamyk napisał(a):

|
A propos słuchawek. Ja mam taki problem, że mi się psują średnio co 3-4 miesiące. To znaczy, że np. jedna przestaje działać. Ale jak pokręcę kabelkiem to na chwilę jest dźwięk. O co tu chodzi ? Poradzcie mi coś Panowie.
|
W taki sam sposób odmówiły mi posłuszeństwa słuchawki Philipsa za ' lepszy pieniądz '.
Złożyłem więc reklamację ( trzymajcie jednak te pudełka i paragony te 2 lata ) i w odpowiedz dostałem wiadomość że....
słuchawki jak i sam kabelek jest bardzo delikatny i wystarczy delikatne pociągnięcie za słuchawki ( tak jakbyś chciał je wyczepić od telefonu ), żeby styki / jakieś druciki w środku się poluzowały.
Złożyłem odwołanie od tej decyzji, bo przecież nikt normalny nie ciągnie słuchawek na siłę, tylko wyjmuje za mini jack`a- nigdy za kabel !
Odwołania mi nie uznali.
A to bodaj trzecie słuchawki które w ten sposób kończą ;-/
Prawda jest taka, że firmy ( niezależnie od branży ) zarabiają na częściach, na serwisach i naprawach.
A nie na samym towarze.
@
Faitmen- dzięki wielkie za pomoc !