jacekbum napisał(a):

Z Sikorskiego możemy jeszcze mieć sporo pociechy,jak podaje oficjalna strona klubu Sikorski zdobył gola w gierce z...prawie połowy boiska.
Mam nadzieję,że po takim golu wymazał z głowy to pudło z Bełchatowa.
|
Paulista też ponoć walił takie bramy na treningach, że głowa mała.
Ja bym się nie kierował co kto robi na treningu, czym się popisuje, bo na meczu musi wykonywać taktykę i strzelić jedną, jedyną sytuację, więc to jest zupełnie inna sprawa.
Pewnie oba Ashleye też waliły karne po oknach na treningu, a mecz pokazał, że prawdziwa gra, a trening to czasem dwie różne sprawy.