|
Z tego, co wiem Lechia i Śląsk biorą udział w tych samych rozgrywkach co Wisła. Podobnie Unia, ale w niższej klasie rozgrywkowej. Ewentualne pozdrowienia BEZPOŚREDNIO wiążą się z kulturą kibicowania Wiśle.
Natomiast co do meczu liceów - polemizuję.
Rzecz w tym, że merytoryczna dyskusja ma miejsce dopiero teraz. Wcześniej usłyszałem tylko stek wyzwisk i to wyjątkowo chamskich. Ja mam swoje zdanie i je uzasadniam, partyzant1983 ma swoje i ma do tego prawo. Na tym polega dyskusja.
|