najm napisał(a):

ktoś wczoraj rzucił info, ze młoda warszawska Barca wygrała 5-0 z młodą Legią (nie wiem jakie to były roczniki) - co świadczy, ze szkołka legii przegra ze szkolka Barcy w niedalekiej przyszlosci.
Swoja droga, w Krakowie nie otwarto ostatnio szkolki holenderskiej im. Cruyffa?
|
Nie ma szkółki,jest tylko boisko z tego co wiem