Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5029
Stary 03.07.2012, 21:10
ktoś wczoraj rzucił info, ze młoda warszawska Barca wygrała 5-0 z młodą Legią (nie wiem jakie to były roczniki) - co świadczy, ze szkołka legii przegra ze szkolka Barcy w niedalekiej przyszlosci.

Swoja droga, w Krakowie nie otwarto ostatnio szkolki holenderskiej im. Cruyffa?
Odpowiedz cytując